2/7 (4 2/3m-1,4) - 2/9 (6m+2,7)

+2
Ответы (1)
  1. 20 мая, 04:46
    +1
    2/7 (4 2/3m - 1.4) - 2/9 (6m+2.7) = 2/7 * 14/3 m - 2/7 * 7/5 - 2/9 * 6 m - 2/9*27/10=4/3m - 2/5 - 4/3 m - 3/5 = - 5/5 = - 1