100:4 * (28*105+7236:18) - (4247-1823) : 6*25=по

+1
Ответы (1)
  1. 26 марта, 14:46
    0
    1) 28*105=2940

    2) 7236/18=402

    3) 2940+402=3342

    4) 4247-1823=2424

    5) 100/4=25

    6) 25*3342=83550

    7) 83550/6=13925

    8) 13925*25=348125