32 087-87 * (67+62 524:308)

+2
Ответы (2)
  1. 24 мая, 14:20
    0
    1) 62 524:308=203

    2) 203+67=270

    3) 270*87=23 490

    4) 32 087-23 490=8 597
  2. 24 мая, 14:27
    0
    32087-87• (67+62524:308) = 32087-87• (67+203) = 32087-87•270=32087-23490=8597;