А) - 8 + (-10) б) 12 + (-25). в) - 5,6+5

+2
Ответы (1)
  1. 28 сентября, 23:03
    0
    -8 + (-10) = - 18

    12 + (-25) = - 13

    -5,6+5=-10,6