1) - 6,5 + (-7,3) + 7,3+3; 2) - 3/6/8 + (-1/1/7) + 5 + (-7) ; 3) 4,8 + (-5,8) + (-4,2) ; 4) 8/9/11 + (-7/2/11) + (-9/9/11) + 1/2/11

+4
Ответы (1)
  1. 8 августа, 04:37
    0
    1) - 6,5-7,3+7,3+3=-6,5+3=-3,5

    2) - 2,25-7-2=-11,25

    3) 0,6-5,8=-5,2