10/2 + 10/3 + 10/2 + 20

-?

+3
Ответы (1)
  1. 21 октября, 12:59
    0
    10/2+10/3+10/2+20=

    =5+3 (2/3) + 5+20=33 (2/3)

    Ответ: 33 (2/3)