1+1

2+2

3+3

4+4

5+5

6+6

+4
Ответы (2)
  1. 18 ноября, 13:20
    0
    1) 2

    2) 4

    3) 6

    4) 8

    5) 10

    6) 12
  2. 18 ноября, 13:35
    0
    1+1=2

    2+2=4

    3+3=6

    4+4=8

    5+5=10

    6+6=12