5166-41256: (100000-99992) + 87568:3368*46

+2
Ответы (1)
  1. 30 декабря, 22:24
    0
    5166-41256: (100000-99992) + 87568:3368*46=1205

    1) 100000-99992=8

    2) 41256:8=5157

    3) 87568:3368=26

    4) 26*46=1196

    5) 5166-5157=9

    6) 9+1196=1205