345*567=? 56789*1234=? 345*56=? 6789*345=?

+1
Ответы (1)
  1. 2 июля, 04:41
    0
    345*567=195.615

    56.789*1.234=70.077.626

    345*56=19.320

    6789*345=2.342.205