3,5 : (х + 2,3) = 0,7;

+4
Ответы (1)
  1. 20 января, 09:47
    0
    3,5: (х + 2,3) = 0,7

    х+2,3=3,5:0,7

    х+2,3=5

    х=5-2,3

    х=2,7