Решите 17+56*7

67-5:4

689+585:100

+4
Ответы (1)
  1. 20 апреля, 19:17
    0
    1. 17+56*7=17+392=409

    2. 67-5/4=67-1,25=65,75

    3. 689+585/100=689+5,85=694,85