Упростить

а) 6a-3a+8,3a

б) - 3,9a+8,7+10a

+5
Ответы (2)
  1. 6 марта, 17:08
    0
    А) 6 а-3 а+8.3 а=3 а+8.3 а=11.3 а

    б) - 3.9 а+8.7+10 а=6.1 а+8.7
  2. 6 марта, 18:47
    0
    А) 6 а-3 а+8,3 а=11,3 а

    б) - 3,9 а+8,7+10 а=6,1 а+8,7