1 1/2 : 3

1 5/11:8/33

+4
Ответы (1)
  1. 8 августа, 14:38
    0
    1 1/2 : 3 = 3/2:3=3/2*1/3 = 1/2

    1 5/11:8/33 = 16/11:8/33 = 16/11*33/8 = 6