Округлите число 472,154 до десятых, до сотых, до десятков, до сотен.

+3
Ответы (1)
  1. 23 января, 10:05
    0
    472=470 (до дес).,472=500 (до сот).,154=150 (до дес).,154=200 (до. сот)