Жолаушы пойызы 12 вагоннан турады. Ар вагонда 58 орын бар. Пойызда 667 жолаушы келе жатса, онда неше орын бос болганы?

+4
Ответы (1)
  1. 4 мая, 06:30
    0
    1) 58*12=696 (пас) поместится

    2) 696-667=29 (пуст.)

    Ответ 29 пустых мест