99 656 / z = 18.000 + 1931

+4
Ответы (1)
  1. 27 ноября, 01:34
    0
    99656 / z = 18000 + 1931

    99656/z = 19931

    99656 = 19931z

    z = 99656 / 19931

    z = 5