7/20:4/5; 1 1/8:7; 1-1/4.

+4
Ответы (1)
  1. 10 октября, 15:59
    0
    7/20:4/5=7/20*5/4=7/16

    1 1/8:7=9/8:7=9/8*1/7=9/56

    1-1,4=1-0,25=0,75