15 6/13 - (6 8/3 + 7 9/13) = ?)

+5
Ответы (1)
  1. 30 мая, 07:07
    0
    15 6/13 - (6 8/3+7 9/13) = 201/13 - (26/3+100/13) = 201/13-638/39=-35/39