9*10^-2+2*10^-3+5*10^-4

+3
Ответы (1)
  1. 11 ноября, 07:37
    0
    9*10^-2+2*10^-3+5*10^-4 = 0,09+0,002+0,0005 = 0,0925 или 925 в 10^-4