30:5*6=54 8*6 + = 70 63:7*9=36 (27+18) : = 15 : 23, 5) = 7 : (15-8) = 7

+2
Ответы (1)
  1. 18 июля, 04:20
    0
    30:5=6, 6*6=36

    8*6+22=70

    63:7*9 = 81

    (27+18) : 3 = 15