45,16*1,04+1,04*54,84

+2
Ответы (1)
  1. 10 января, 10:50
    0
    45,16 • 1,04 + 1,04 • 54,84 = 1,04 (45,16 + 54,84) = 1,04 • 100 = 104

    Ответ: 104