53: (37+16) : 1•8=

(63:7+8•6) : 57=

42:6+0:3+58:1•1=

9•5+9: (67-58) - 29=

+1
Ответы (1)
  1. 17 июля, 15:42
    0
    53: (37+16) : 1•8=8

    (63:7+8•6) : 57=1

    42:6+0:3+58:1•1=65

    9•5+9: (67-58) - 29=17