3 1/6 - (x̤̮+1 1/12) = 1/4

+1
Ответы (1)
  1. 22 ноября, 05:22
    0
    1/6 - (х+11/12) = 1/4

    х+11/12=1/6-1/4

    Х+11/12=-1/12

    х=-1/12-11/12

    х=-1