3 + (-3) + 2=?

-13-3=?

56 * (-4) = ?

+3
Ответы (2)
  1. 21 июля, 09:47
    0
    3 + (-3) = 0+2=2

    -13-3=-16

    56 * (-4) = - 224
  2. 21 июля, 11:08
    0
    3 + (-3) + 2=0+2=2

    -13-3=-16

    56 * (-4) = - 224