23+56*67+32 - (-45-78) =

+1
Ответы (1)
  1. 17 января, 08:49
    0
    23+56*67+32 - (-45-78) =

    56*67 = 3752

    23+3752+32=3807

    -45-78=-123

    3807 - (-123) = 3930