7 1/2 + 1/4; б 3 1/4 + 2/3; в 2 4/9 + 1 1/3

+5
Ответы (1)
  1. 2 декабря, 22:45
    0
    3,5+0,25=3,75

    13/4+2/3=39/12+8/12=47/12=3 11/12

    22/9+11/3=22/9+33/9=55/9=6 1/9