Разложите на множители: 1) 3 а (3 степень) - 3 а; 2) 3 х (2 степень) - 24 ху + 48 у (2 степень)

+3
Ответы (2)
  1. 12 июня, 20:01
    0
    1) 3a^3 (^-степень) - 3 а=3 а^3-3a=3a (3a^2-1)

    2) 3x^2-24xy+48y^2=3x (3x-8y) + 48^2
  2. 12 июня, 22:30
    0
    1) 3a^3 - 3a = 3a (a^2 - 1) = 3a (a - 1) (a + 1)

    2) 3x^2 - 24xy + 48y^2 = 3 (x^2 - 8xy + 16y^2) = 3 (x - 4y) ^2