25,12-5,12 * (4,5-3x) = 0,056*380

+1
Ответы (1)
  1. 4 августа, 21:51
    +1
    25,12-23,04+15,36 х=2,128

    15,36 х=2,128-25,12+23,04

    15,36 х=0,048

    х=0,048/15,36

    х=0,003125