20 7/19 - (3 1/9 + 5 5/19) = ?

(32 5/7 + 12 2/7) - (25,7+18,4) = ?

+4
Ответы (1)
  1. 3 марта, 19:01
    0
    387/19 - (28/9+100/19) = 387/19-28/9-100/19 = 387/19-100/19-28/9 = 287/19-28/9 = 2583/171 - 532/171 = 2051/171 = 11 170/171