36 * 72 + 24 * 72 - 3065 / 5

+3
Ответы (1)
  1. 4 марта, 00:53
    0
    1) 36*72=2592

    2) 24*72=1728

    3) 3065:5=613

    4) 2592+1728=4320

    5) 4320+613=4933

    все