23-47+24:24*2+40-37=?

+3
Ответы (1)
  1. 9 июля, 20:20
    0
    23-47+24/24*2+40-37=-19

    1) 24/24=1; 2) 1*2=2; 3) 23-47=-24; 4) - 24+2=-22; 5) - 22+40=18; 6) 18-37=-19