3,45• (11,2-75,6) - 0,93•1,26

+1
Ответы (1)
  1. 24 июля, 23:35
    0
    3,45• (11,2-75,6) - 0,93•1,26 = 3,45• (-64,4) - 0,93•1,26 = - 222,18 - 1,1718 = - 223,3518