10,01 + 0,2 * (23,5 - 3,5)

+5
Ответы (1)
  1. 27 июня, 03:55
    0
    = 10,01 + 0,2 * (23,5 - 3,5) =

    = 10,01 + 0,2 * 20 =

    = 10,01 + 4 =

    = 14,01

    Ответ: 14,01