8,6*0,18-4,86 р разделить 5,4 + 0,452

+1
Ответы (1)
  1. 4 мая, 14:51
    0
    8,6*0,18=1,548

    1,548-4,86 = - 3,312

    5,4 + 0,452 = 5,852

    -3,312/5,852 - 0,56