52 - (27+21), 80 - (16+34),70 - (45+23), (60-36) + 15,90 - (54-39),64 - (16+18)

+4
Ответы (2)
  1. 19 июля, 06:46
    0
    1) 52 - (27+21) = 52-48=4

    2) 80 - (16+34) = 80-50=30

    3) 70 - (45+23) = 70-68=2

    4) (60-36) + 15=24+15=39

    5) 90 - (54-39) = 90-15=75

    6) 64 - (16+18) = 64-34=30
  2. 19 июля, 09:29
    0
    4, 30, 2, 39, 75, 30