6,2•1,2 - (7,1-6,85) •12,4

+5
Ответы (2)
  1. 2 июня, 21:19
    0
    6,2 * 1,2 - (7,1 - 6,85) * 12,4 = 6,2 * 1,2 - 0,25 * 12,4 = 7,44 - 3,1 = 4,34
  2. 2 июня, 22:38
    0
    6.2*1.2 - (7,1-6,85) * 12.4

    7.44 - 0.25 * 12.4

    7.44-3.1

    4.34