18+40=

41-16=

98-69=

67+16=

44+27=

+5
Ответы (2)
  1. 4 июля, 10:38
    0
    18+40=58

    41-16=25

    98-69=29

    67+16=83

    44+27=71
  2. 4 июля, 12:00
    0
    18+40=58

    41-16=25

    98-69=29

    67+16=83

    44+27=71