А) - 32 : (-4) - 6 = b) - 6,3 : 3 + 0,1 =

+1
Ответы (2)
  1. 9 июня, 09:25
    0
    -32: (-4) - 6=8-6=2

    -6,3:3+0,1=-2,1+0,1=-2
  2. 9 июня, 10:19
    0
    А) - 32: (-4) - 6 = 8-6 = 2

    б) - 6,3 : 3 + 0,1 = - 2,1 + 0,1 = - 2