10a=2,; 2,5-*=1,7; 4:c+10=2

+5
Ответы (1)
  1. 30 мая, 15:52
    0
    1) а=10:2 2) х=2,5-1,7 3) с = - 10+2

    с=-8

    а=5 х=0,8