0,5 - (0,5) ² - (0,5) ³

1/3 - (1/3) ²

+5
Ответы (1)
  1. 9 сентября, 23:33
    0
    0,5 - (0,5) ² - (0,5) ³=0,5-0,25-0,625=0,25-0,625=-0,375

    1/3 - (1/3) ²=1/3-1/9=3/9-1/9=2/9