Умножение 84,25*3; 0,125+321; 12,56*0,1; 125,6*100;

+5
Ответы (1)
  1. 20 мая, 20:03
    0
    1) 84,25 * 3 = 172,75.

    2) 0,125 + 321 = 321,125

    3) 12,56 * 0,1 = 125,6

    4) 125,6 * 100 = 12560