8,19+a + (-5,8) + (-3,19) + 5,8

a=-2 3/7

+4
Ответы (1)
  1. 27 августа, 21:10
    0
    =16,6+a 16,6 + (-2 3/7) = 16 3/5-2 3/7=16 21/35 - 2 15/35=14 6/35