5,6x+3,8=4,6x-1,8

...

+3
Ответы (1)
  1. 7 июля, 00:31
    0
    5,6 х + 3,8 = 4,6 х - 1,8

    5,6 х - 4,6 х = - 3,8 - 1,8

    х = - 5,6