4 13/45+4/45; 3+7/7; 4+3/3.

+3
Ответы (1)
  1. 10 ноября, 04:21
    0
    4 13/45+4/45 = 4 17/45

    3+7/7 = 3+1=4

    4+3/3=4+1=5