52,2:30 + (3,07*0,2-2,04*0,5)

+3
Ответы (1)
  1. 21 октября, 21:49
    0
    1) 3,07*0,2=0.61

    2) 2,04*0,5=-1.02

    3) 0.61 + (-1.02) = - 0.41

    4) 52,2:30=1.74

    5) - 0.41 + 1.74 = 1.33

    Ответ: 1.33