0,7 * (-8,5) ; 14/15: (-21/25) ; - 2/35 * (-7/16)

+1
Ответы (1)
  1. 31 марта, 09:06
    0
    0,7 * (-8,5) = - 5,95

    14/15: (-21/25) = - 10/9=-1 1/9

    -2/35 * (-7/16) = 1/40