8554 •9:39•26:12• (13+17) •6+28 961

+5
Ответы (2)
  1. 31 января, 22:07
    0
    8554 •9:39•26:12• (13+17) •6+28 961 = 798821
  2. 31 января, 23:39
    0
    1) 8554*9=76986

    2) 76986:39=1974

    3) 1974*26 = 51324

    4) 51324:12 = 4277

    5) 4277*30=128310

    6) 128310*6 = 769860

    7) 769860+28961=798821