7•7+7000+5299+600005

+3
Ответы (2)
  1. 29 июля, 12:52
    0
    612353

    7•7=49, 49+7000=7049, 7049+5299=12348, 12348+600005=612353
  2. 29 июля, 15:09
    0
    7•7+7000+5299+600005=612353

    1) 7•7=49

    2) 7000+49=7049

    3) 7049+5299=12348

    4) 600005+12348=612353