0,8+2/7 3/11+0,5 2/9+0,4 4/9-0,2 0,9-8/11 0,7-3/7

+4
Ответы (1)
  1. 2 апреля, 15:53
    0
    8/10+2/7=56/70+20/70=76/70

    3/11+5/10=30/110+55/110=85/110

    2/9+4/10=20/90+36/90=56/90

    4/9-2/10=40/90-18/90=22/90

    9/10-8/11=99/110-80/110=18/110

    7/10-3/7=49/70-30/70=19/70