0,22*10+0,27*10-0,1*10

+2
Ответы (1)
  1. 9 октября, 06:50
    0
    0,22*10+0,27*10-0,1*10=3,9

    1) 0,22*10=2,2

    2) 0,27*10=2,7

    3) 2,2+2,7=4,9

    4) 0,1*10=1

    5) 4,9-13,9